site stats

Radnicki partizan uzivo

Tīmeklis2024. gada 30. okt. · Detalj sa meča FK Partizan - Radnički Niš/Starsport. 1Tri minuta kasnije Mesarović je zapretio, ali ga je stativa sprečila da stigne do gola i tako Radničkom da promil nade za preokret. Menjala su oba trenera, tražili su bar neki gol, ali se ništa nije dešavalo sve do 83. minuta. TīmeklisO utakmici. FK Partizan igra dvoboj protiv FK Radnički 1923 s početkom 27. velj 2024. u 13:00 UTC . Utakmica je dio Superliga. FK Partizan je igrao protiv FK Radnički 1923 u 2 utakmica ove sezone. Trenutno, FK Partizan je na 4. mjestu, dok je FK Radnički 1923 na 8. poziciji. Želiš usporediti najbolje igrače oba tima?

(UŽIVO) Partizan - Panatiniakos: Crno-beli sa navijačima slave Top …

Tīmeklisradnicki partizan liveradnicki partizan uzivoradnicki partizan live streamradnicki partizan livestreamradnicki partizan streamradnicki partizan uzivo prenosr... Tīmeklis2024. gada 10. apr. · Crvena zvezda dočekuje Radnički 1923 pred praznim tribinama, jer je FSS kaznio nove-stare šampione Superlige na osnovu poruke iz FIFA. Krovnoj fudbalskoj federaciji je dojavljeno da je na stadionu "Rajko Mitić" isticana podrška Ratku Mladiću uz transparent i skandiranje na utakmici protiv Novog Pazara. Zbog ovoga je … assault navy https://baradvertisingdesign.com

Partizan na parketu protiv Panatinaikosa, mislima u plej-ofu - pada ...

Tīmeklis2024. gada 28. febr. · The Football match between Partizan Belgrade and Radnicki 1923 has ended 1 1. The game was played on 27/02/2024 at 13:00, and the implied winner probabilities were: 71.43% (Partizan Belgrade), 18.18% (X), 8.33% (Radnicki 1923). Partizan Belgrade vs Radnicki 1923 Best Pre Match Odds Were Tīmeklis2024. gada 15. jūl. · 6. minut - Mladi napadač Partizana Petković ne koristi prvu priliku za Partizan, glavom je šutirao preko gola. 2. minut - GOOOL - Mlađović - Domaćin stiže do prednosti već u drugom minutu. Posle centaršuta iz slobodnog udarca sa oko 30-ak metara, lopta je došla do peterca, Mlađović je nadskočio defanzivca Filipovića, … Tīmeklis2024. gada 12. febr. · 45' - Velika prilika za Partizan. Mogli su crno-beli da stignu do ozbiljnije prednosti, ali je lopta nakon udarca Terzića spoljnim delom stopala pogodila stativu. 44' GOOOL! Partizan je stigao do prednosti pogotkom Rikarda Gomeša! Menig je uputio centaršut, a napadač crno-belih je glavom prosledio loptu u gol. To je … la mythik 2023 resultat

Partizan Panatinaikos uživo prenos - kurir.rs

Category:SRBIJA BRUJI O PENALIMA ZA PARTIZAN U NIŠU: Evo šta kaže

Tags:Radnicki partizan uzivo

Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije

Tīmeklis2024. gada 10. apr. · U prethodnom meču jedini strelac bio je Aleksandar Katai, sa bele tačke. Fudbaleri Crvene zvezde i Radničkog 1923 odigraće utakmicu 30. kola Superlige. I beogradska i kragujevačka ekipa ispunili su ciljeve, a to su prvo mesto, odnosno plasman u plej-of. Ali će i jedni i drugi morati da igraju pred praznim tribinama . Tīmeklis2024. gada 30. okt. · Match FK Partizan vs FK Radnicki Nis 4:0 in the Serbia. Superliga (10/30/2024): Live score, stream, statistics match & H2H results on Tribuna.com

Did you know?

TīmeklisPirms 1 stundas · Uživo, Partizan - Panatinaikos: 20:30. Uoči meča: Na konferenciji za medije pred večerašnju utakmicu, trener Partizana Željko Obradović rekao je da je njegov tim maksimalno pripremljen. "Pripremali smo se kao i za svaku utakmicu do sada.Nama je važna utakmica i igraćemo sa željom da odigramo dobro i da pobedimo. Tīmeklis2024. gada 10. apr. · Pratite tekstualni prenos meča na Telegraf Sportu. Fudbaleri Crvene zvezde večeras od 18.00 časova igraju meč poslednjeg, 30. kola ligaškog dela prvenstva u Superligi Srbije protiv Radničkog 1923 iz Kragujevca, pre podele na plej-of i plej-in. Meč će biti po svemu specifičan, pošto je stadion "Rajko Mitić" zatvoren za …

Tīmeklis2024. gada 7. sept. · Nastavljene su pripremne utakmice košarkaša Partizana pod komandom Željka Obradovića. U dosadašnjim mečevima su savladali Zlatibor, pa su na turniru u Opatiji izgubili od Cibone, pa dobili Cedevita Olimpiju.Danas su u Kragujevcu savladali Radnički, u meču koji je imao i humanitarni karakter - 65:79 (10:9, 23:11, … Tīmeklis2024. gada 10. apr. · Milojević izveo ovaj tim! Crvena zvezda nastupiće protiv Kragujevčana u ovom sastavu: Borjan - Vigo, Eraković, Dragović, Rodić - Mijailović, Kangva - Prucev, Ivanić, Katai - Rakonjac. Jegor Prucev (20 godina, na slici), ofanzivni vezista iz Krasnodara, dobio je šansu u startnoj postavi kraj Ivanića i Kataija.

Tīmeklis2024. gada 12. febr. · 13.35 - Partizan je bio impresivan u prvom delu sezone, pošto je upisao 19 pobede i dva remija. Sa druge strane, Radnički je osmi na tabeli sa 27 bodova. 13.30 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici 22. kola Superlige Srbije između Radničkog iz Niša i Partizana. Uz alo.rs pratite sva … TīmeklisProvjeri sve međusobne susrete - kao na primjer, u posljednjoj sezoni FK Partizan i FK Radnički Niš su međusobno odigrali 3 utakmica. Prati sve domaće i gostujuće utakmice za svaki tim u Superliga. Provjeri kojem timu Sofascore zajednica daje veću šansu za pobjedu. Sve ove mogućnosti ti pomažu u odluci prognoze ishoda utakmice između ...

TīmeklisPOMOĆ: Vi ste na Partizan rezultati stranici u sekciji Košarka/Srbija. Rezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice za ekipu Partizan. Osim rezultata za ekipu Partizan, možete pratiti preko 150 košarkaških natjecanja iz više od 30 zemalja diljem svijeta na Rezultati.com stranici.

Tīmeklis2024. gada 10. apr. · Fudbal. Aleksandar Rakočević 10.04.2024. 19:57h 19:59h. Nastavila je Crvena zvezda sa dominantnim partijama u Superligi Srbije, pa je tim Miloša Milojevića pobedom nad kragujevačkim Radničkim (2:0) završilo prvi deo sezone bez poraza. Silovito su crveno-beli ušli u današnju utakmicu, od prvog sudijskog zvižduka … assault netflixTīmeklis2024. gada 27. febr. · Fudbal. 27. feb. Partizan je došao u vođstvo u prvom poluvremenu, Radnički je izjednačio u drugom i u završnih dvadesetak minuta bio dovoljno bolji da je u pojedinim trenucima sabio rivala u „bunker“, a mogao čak i da preokrene i pobedi. Sve to je zvučalo neverovatno u prvom poluvremenu, kada su … assault newsTīmeklis2024. gada 10. apr. · Crvena zvezda je blizu overe titule šampiona Srbije, a to bi teoretski moglo da se dogodi već u utorak uveče. Da bi došla do titule i pre početka doigravanja, uz trijumf protiv Radničkog 1923, Crvenoj zvezdi bi trebalo da se poklope i rezultati na još dve utakmice, odnosno da TSC i Čukarički ne pobede svoje rivale, … assault nitroTīmeklis2024. gada 12. sept. · Radnicki Kragujevac - Partizan Uzivo Prenos assault nh rsaTīmeklisPartizan and Radnicki Nis have met 5 times since April 2024. Partizan have won 4 times, 1 match ended in a draw. The most recent match between them took place on July 15, 2024 at the Super Liga of Serbia which ended in a draw - 3-3. Partizan have scored 13 goals in these 5 head-to-head matches in total while Radnicki Nis have … assault natalieTīmeklisO utakmici. FK Partizan igra dvoboj protiv FK Radnički 1923 s početkom 27. velj 2024. u 13:00 UTC . Utakmica je dio Superliga. FK Partizan je igrao protiv FK Radnički 1923 u 2 utakmica ove sezone. Trenutno, FK Partizan je na 4. mjestu, dok je FK Radnički 1923 na 8. poziciji. Želiš usporediti najbolje igrače oba tima? assault nc statuteTīmeklisKošarkaši Partizana u petak od 20.30 časova dočekuju Panatinaikos u poslednjem kolu Evrolige i od ishoda će im zavisiti i pozicija u plej-ofu. ... Uživo. UEL STUDIO Emisija. 13.04. 18:45. Uživo. Gent - West Ham Fudbal … la mythology